GROWKIT

WYBIERZ GROWKIT

Growkit lub grow kit [mylnie: growbox*] – to gotowe zestawy z substratem zarośniętym grzybnią – którą można legalnie badać w Polsce np. pod mikroskopem. UWAGA! Nie można doprowadzić do powstania owocników**

Więcej rodzajów growkit znajdziesz po rozwinięciu kategorii growkit.

O GROWKIT


Możesz u nas zakupić growkit w kilku odmianach (i gatunkach). Pamiętaj, że produkty typu growkit są przeznaczone tylko do badań np. po mikroskopem [grzybni w growkit] – nie można hodować grzybów psylocybinowych w większości krajów. Nie należy nawadniać grzybni w growkit’cie – bo to może doprowadzić do wzrostu owocników, w których znajdują się nielegalne w Polsce substancje – takie jak psycloybina i psylocyna. Sprawdź status prawny dotyczący grzybów halucynogennych w kraju, w którym przebywasz. Nie zachęcamy do hodowli grzybów i zażywania substancji psychoaktywnych w tym grzybów psylocybinowych. Growkit instrukcja wskazuje więc – czego zdecydowanie nie należy robić z zakupionym growkitem.


growkit
Jeśli masz jakiekolwiek pytania to uderzaj do nas na FB lub email’a kontakt MAŁPA goldenteacher.pl – pamiętaj jednak że na niektóre pytanie nie będziemy mogli odpowiedzieć – z uwagi na prawo. Przypominamy, że nie wolno hodować grzybów psylocybinowych w Polsce – sprzedawane przez nas zestawy growkit służą tylko i wyłącznie do badań laboratoryjnych i/lub w celach kolekcjonerskich.

🍄 growkit Golden Teacher 🍄 growkit B+ 🍄 McKennaii 🍄 growkit Mexican 🍄 growkit Mazatapec 🍄 growkit Colombian 🍄 growkit Ecuadorian 🍄 growkit Cambodian 🍄 growkit Thai 🍄 growkit Thai 🍄 growkit Albino+

Nasz sklep z / growkit grzyby /- powstał by zapewnić łatwy i bezpieczny dostęp do grzybni i zarodników grzybów psylocybinowych – do celów badawczych i kolekcjonerskich. Growkity przechowujemy w odpowiednich warunkach – tj. w szafach chłodniczych i wysyłamy odpowiednio / bezpiecznie zapakowane – używając do tego możliwie dużo materiałów recyklingowych. [UWAGA! Sprawdzaliśmy żywotność grzybni wysyłanej w temp powyżej 25*C – a nawet 30*C – nic złego się nie podziało – temperatury ujemne są zdecydowanie szybciej “złe” dla grzybni z growkit – ale i tak trzeba mieć pecha/bardzo się postarać by “zabić” rozwiniętą grzybnię].

  • Czy Grow Kit jest legalny? – Tak growkit jest legalny – grzybnia nie zawiera w sobie nielegalnych substancji.
  • Jaki Growkit na pierwszy raz? – Większość osób zaczyna swoje badania od Golden Teacher
  • Ile rośnie Grow kit? – Pamiętaj, że nie możesz używać naszych growkitów do hodowli grzybów. Żywotność grzybni jest taka, że owocniki powstały by w niej w 10-40dni [w zależności od losu i warunków zewn.] – ta info to tylko ciekawostka.

O grzybach halucynogennych przeczytasz też na stronach SIN.

*growbox to nie w temacie grzyby 920 – a w 420
** bo w tych mogą wytworzyć się zakazane substancje
***wysyłka odbywa się z Polski – growkity są w pełni zgodne z polskim prawem.